ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך, זמינות 24/7 

דואגים לתוצאות המשפחתיות החשובות לעתיד שלכם

נלחמים בשאפתנות ויצירתיות למען התוצאות המשפטיות הטובות ביותר עבור לקוחותינו

מיכאל פיינברג עורך דין

“יושרה ויסודיות, בעיני, הן הדרכים הטובות ביותר להגיע לתוצאות"

משרד עו"ד מיכאל פיינברג

משרד עורכי דין מיכאל פיינברג הוקם במטרה לתת מענה בתחומים של דיני משפחה ומקרקעין ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ועם יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך עד למציאת הפתרון המשפטי הטוב ביותר עבור לקוחותינו. הדרך בה אנו מאמינים, היא עבודה ללא פשרות עבור הלקוח בתהליך נעים ורגוע לכל הצדדים בביטחון מלא כי יש להם פרטנר שהולך לצידם ואיתם בכל נושא, בשיתוף פעולה ולשביעות רצונם.

מקים המשרד, עו"ד מיכאל פיינברג, בוגר במשפטים .LL.B, חבר לשכת עורכי הדין ובעל הסמכה לגישור אזרחי ופתרון סכסוכים. 

לעורך דין מיכאל פיינברג התמחות מיוחדת בעריכת הסכמים בדיני משפחה אשר נותן ללקוח פתרון כולל ומקיף של כל הסוגיות הרגישות והחשובות בהליך גירושין ומונע מחלוקות עתידיות.
בנוסף, ניסיון עסקי רב והתמחות במשא ומתן אפקטיבי, שמוביל במהירות לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחות המשרד. במהלך השנים צבר לזכותו הישגים מרשימים בעבודה עם לקוחות וחברות מהמובילות במשק.

הייחודיות של משרד עורכי דין מיכאל פיינברג היא השילוב בין תחום המשפחה לתחום המקרקעין.

הליכי גירושין רבים כוללים בתוכם התייחסות נרחבת לנכסי הנדל"ן של התא המשפחתי. כמשרד המתמחה בשני התחומים, אנחנו נותנים את הפיתרון המלא המתייחס לדיני המשפחה בראייה נדל"נית. וכן, מעבר לתוצאות המשפטיות – דאגה גם להסדרת הזכויות בנכסים, פירוק שיתוף, או מכירתם במקרה הצורך, בדרך המהירה והיעילה ביותר.

מיכאל פיינברג עורך דין לדיני משפחה וגירושין 2021

החזון של המשרד הוא להיות המוביל והמשפיע ברמה המשפטית הגבוהה ביותר, ולהשיג תקדימים אשר יקדמו את זכויות הקטינים בכל הליך גירושין.

התמחויות משרד עורכי דין מיכאל פיינברג

עורך דין לענייני משפחה

"כבן להורים גרושים בעצמי, אני מבין וחשוב יותר – מרגיש, מה עובר עליך ועם אילו קשיים ומשברים נאלצת כל המשפחה להתמודד בשלב הכואב הזה. אני מציע לך את כל הידע, הניסיון והמומחיות שרכשתי כדי ללוות ולהוביל אותך, במהירות ובביטחון, לעבר הפרק החדש בחייך."
משרד עורכי דין מיכאל פיינברג נלחם בשאפתנות למען התוצאות המשפטיות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו ודואג במהלך כל הדרך גם להבטיח את התוצאות המשפחתיות החשובות לעתיד שלכם.
משרד עורכי דין מיכאל פיינברג עוסק בדיני משפחה על כל רבדיו; הסכמים משפחתיים, אפוטרופוסות, הליך גירושין, משמורת, מזונות, צוואות / ירושות, ידועים בציבור ועוד…
לקוחותינו נהנים מיחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר – ליווי צמוד מתחילת ההליך ועד החתימה על ההסכם הטוב ביותר.

עורך דין מקרקעין

מטרת משרד עורכי דין מיכאל פיינברג היא לוודא כי כל עסקת נדל"ן המגיעה אלינו תקבל את ההסכם המוצלח ביותר שיעניק ללקוח ראש שקט וביטחון מלא. בזכות הניסיון העשיר בתחום הנדל"ן, יש לנו יכולות מקסום מקסימליות במשא ומתן בחוזי מכר קבלן, בניסוח הסכמי מכירת / השכרת נכסים. בנוסף המשרד מתמחה בכל הסוגיות הקשורות לרשות מקרקעי ישראל וחוזי חכירה.

משרד עורכי דין מיכאל פיינברג עוסק במיסוי מקרקעין, ליקויי בנייה, ועדות ערר, הסכמי מכר, בתים משותפים, סכסוכי שכנים, תמ"א 38, ניהול ורישום זכויות השכרה והשבחת נדל"ן ועוד.

כל לקוח מלווה ביחס אישי, מקצועי וביסודיות עד להשגת התוצאות המשפטיות הטובות ביותר.

הכתובת שלך לדיני משפחה ונדל"ן